רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו גל


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו גל

אלה מאיתנו שמכירים טוב את תחנת רדיו גל, כנראה היו בשנות העשרים שלהם בשנות ה- 90. מדובר על תחנת רדיו פיראטית שתפסה תאוצה במהלך שנות ה- 90, אך נאלצה לסגור את דלתותיה לאחר שמייסדה, ברוך בן דוד הלך לעולמו.

בשנת 2010, החליטו מנהלי התחנה לפתוח את תחנת הרדיו שנית, לזכרו של מייסדה, במתכונת חדשה- אינטרנטית, צעירה וכיפית במיוחד.

כוכבי רדיו גל, אשר היו מוכרים בשנות ה- 90, חזרו לשדר בתחנה, וביניהם ניתן למצוא גם את: יחלאולאו, עופר אברג'יל, בני בום, שלום צור, אלי משה, בני שמעוני, דוד רומנו ועוד רבים אחרים.

תחנת רדיו גל היא חלק מז'אנר תחנות הרדיו המזרחיות, המשדרות מוזיקה בסגנון מזרחי במהלך כל שעות היממה. תחנת רדיו גל גם מתגאה בכך שהצליחה להזמין לתחנה חלק ממיטב אמני ישראל, על מנת להצטרף לשידורים. חלק מהאמנים ששידרו מהתחנה הם: אייל גולן, שרית חדד, משה פרץ, ליאור נרקיס, מושיק עפיה, שלומי סרנגה ועוד.

כיום, ניתן להאזין לתחנה בעיקר דרך האינטרנט. ואם במקרה אינכם מוצאים את אתר תחנת הרדיו, תוכלו תמיד לפנות לאתר הרדיו הישראלי.

אתר הרדיו הישראלי מציע מגוון רחב של תחנות רדיו להאזנה ישירה לקהל הרחב. באתר ניתן למצוא חלק מתחנות הרדיו הפופולאריות ביותר בישראל: גלגל"צ, רדיו אקו 99, רדיוס 100 FM, רדיו דתי, רדיו ללא הפסקה, 88 FM ועוד.

לאחרונה, השיק האתר את קטגוריית ה: "רדיו מזרחית" שלו, אשר משלבת בתוכה את מגוון תחנות הרדיו המשדרות מוזיקה מזרחית, וביניהן גם תחנת רדיו גל. כל שעליכם לעשות בכדי להאזין לתחנה הוא להיכנס לאתר הרדיו הישראלי, להבחין בקטגוריית רדיו המזרחית הנמצאת בדף הבית, לבחור בתחנת רדיו גל על ידי לחיצה על הקישור המתאים ולהתחיל להאזין!

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי