רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצ גלי צהל כאן ב כאן גימל כאן 88 רדיו גלי ישראל רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו תל אביב 102FM רדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו פאן


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו פאן

למי שטרם הספיק להכיר, תחנת רדיו פאן היא אחת מתחנת הרדיו הישראליות החדשות העוסקות בז'אנר המזרחית, אשר הלך וצבר תאוצה בישראל בשנים האחרונות. תחנת רדיו פאן גאה לשדר מוסיקה ים תיכונית במשך כל שעות היממה, ולהנעים את אוזני המאזינים במוסיקה פופולארית, עכשווית, טרנדית ונעימה במיוחד.

בשנים האחרונות, כאמור, תפס ז'אנר שירי המזרחית תאוצה רבה בישראל, ובו זמנית החלו להופיע זמרים רבים צעירים וחדשים המתמחים בז'אנר המדובר. כיום, אין כמעט אדם אחד בארץ אשר לא שמע על זמרי הז'אנר, או שמע את שיריהם, או פתח את הרדיו אקראית על איזשהי תחנה ושמע שיר מזרחית.

כיאה לז'אנר שכה הלך והתפתח, עמו הלכו והתפתחו תחנות רדיו המשדרות במרבית הזמן את שירי הז'אנר המדובר. בין התחנות המפורסמות בישראל ניתן למצוא את: רדיו מנטה, רדיו נושמים מזרחית, חגיגה מזרחית, רדיו עידן המזרח, וכאמור- רדיו פאן.

באתר האינטרנט של תחנת רדיו פאן ניתן לקרוא כתבות עדכניות בנושאי המוסיקה המזרחית בארץ, אלבומים חדשים שיצאו לאור, זמרים חדשים שהתפרסמו ועוד, וכמו כן- ניתן להאזין לתחנת הרדיו עצמה.

יתרה מזאת, מי שאינו מעוניין להיות דווקא באתר של התחנה, יכול להאזין לתחנת רדיו פאן גם באתר הרדיו הישראלי. באתר המדובר, מוצעות להאזנה מגוון רחב של תחנות רדיו ישראליות ואיזוריות, אשר לא תמיד ניתן לקלוט אותן בבירור בכל חלקי הארץ. כך, לדוגמא, אפשר להאזין באתר לתחנת רדיו אקו 99, רדיוס 100, תחנות הרדיו הדתי ותחנות הרדיו המזרחי- וביניהן תחנת רדיו פאן.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר הבית של הרדיו הישראלי, לשים עיניכם על קטגוריית הרדיו המזרחי, ללחוץ על הקישור לתחנת רדיו פאן ולהתחיל להאזין בהנאה לשידור הרציף וחסר התקלות.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי