רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצ גלי צהל כאן ב כאן גימל כאן 88 רדיו גלי ישראל רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו תל אביב 102FM רדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו אורנים


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו אורנים

רדיו אורנים, השייך למכללת אורנים, משתייך למגוון הרחב של תחנות הרדיו הסטודנטיאליות בישראל, המשודרות מאוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ.

מכללת אורנים היא אחת המכללות הותיקות ביותר בישראל, ולאחרונה אף חגגה יום הולדת מספר 60. במכללה עצמה אפשר ללמוד למגוון רחב של תארים- ראשון או שני, כמו גם ללימודי תעודה או תעודת הוראה. במכללה ניתן דגש רחב מאוד למעורבות חברתית ולעשייה חברתית, ולפיכך המכללה משתפת פעולה עם גופים רבים בצפון הארץ, בהם הסטודנטים מתנדבים ומגישים עזרה: המכינה הקדם צבאית על שם יצחק רבין, בית הספר למחוננים ועוד, וכמו כן ישנן מגמות במכללה עצמה, אשר במסגרתן אפשר לבצע התנדבות בקהילה, כגון "המגמה הירוקה"- המעודדת פיתוח סביבתי ושמירה על הסביבה.

כיאה למכללה כה ותיקה, גם תחנת הרדיו שלה מנוהלת כהלכה, ומציעה מגוון רחב של תוכניות לקהל מאזיניה: החל ממיטב שירי המוסיקה הבריטית, המשך במוסיקה ישראלית, וכלה בסוגיות אקטואליות בחברה הישראלית, אשר נידונות בכל פורום אפשרי.

כמו שאר תחנות הרדיו האוניברסיטאיות, גם תחנת רדיו אורנים נקלטת בתדר 106 FM, אולם, בכדי לקלוט את התדר המדובר, יש להימצא באיזור המכללה, וסביבתה.

אז לכל קהל ציבור הסטודנטים במכללת אורנים אשר מעוניינים גם להגיע הביתה מדי פעם, ולכל שאר מאזיני התחנה אשר מעוניינים לשמוע אותה ללא הפסקה- הרי לכם חדשות מרעישות! אתר הרדיו הישראלי, אשר מזה זמן מה מציע מגוון רחב של תחנות רדיו להאזנה ישירה דרך האתר, התחדש לאחרונה בקטגוריית "רדיו סטודנטים", אשר מאפשרת האזנה ישירה למגוון תחנות הרדיו הסטודנטיאליות בישראל, כולל רדיו אורנים, השייך למכללת אורנים.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר הרדיו הישראלי, לאתר את הקטגוריה המדוברת, ללחוץ על הקישור לתחנת רדיו אורנים ולהיות מועברים ישירות להאזנה לשידור החי של התחנה.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי