רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצ גלי צהל כאן ב כאן גימל כאן 88 רדיו גלי ישראל רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו תל אביב 102FM רדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו המחירון


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו המחירון

תחנת רדיו המחירון עלתה לאוויר בשנת 2011 והיא משדרת בעיקר מוזיקת רגאיי וטראנס פסיכודלי. התחנה במתכונת הנוכחית היא בעצם ניסיון שני של אתר המחירון להקים תחנת רדיו שפועלת אונליין באינטרנט. הניסיון הראשון להקים תחנת רדיו התחיל בשנת 2003 ע"י קבוצת גולשים בפורומים של אתר המחירון. בניסיון הראשון התחנה פעלה מספר שבועות ובגלל אילוצי זמן של החברים בפורום וגם חוסר בידע מקצועי תחנת הרדיו נסגרה. בתחילת שנת 2011 החלה שוב דרישה של הגולשים בפורומים להקמת תחנת רדיו שתהיה מזוהה עם גולשי האתר. הפעם כבר היה קל יותר וגם נלמדו הלקחים מהפעם הקודמת.

כיום ניתן להאזין לשידורי רדיו המחירון במגוון אפשרויות: אתר המחירון, סרגל הרדיו של G לדפדפן, דף המעריצים בפייסבוק וגם באמצעות אפליקציה לסמארטפון. התחנה של רדיו המחירון משדרת ממספר מוקדים בארץ ע"י חבורה של אנשים שהתאחדו דרך האתר ושבזמנם הפנוי מתחברים לשרת ומתחילים לשדר. כמו כן, התחנה עולה במבצעי שידורים כמו ספיישלים מיוחדים בהשתתפות מאזינים שעולים לשידור ומדברים על כל מיני נושאים שמעניינים אותם.

בתחילת הדרך הייתה כוונה לשדר מספר גדול של סגנונות מוזיקה החל ממוזיקה ישראלית, מוזיקה שחורה, פופ, רוק וג'אז וכלה במוזיקה של יוצרים ישראלים חדשים. נכון שמידי פעם התחנה של רדיו המחירון משדרת את הסגנונות המוזיקליים הללו כדי לנסות ולגוון. אולם עם הזמן הרדיו התמקד יותר במוזיקת רגאיי ומוזיקת טראנס עם שמירה על ראש פתוח גם לדברים אחרים.

אתר המחירון עצמו נוסד בשנת 1997 והרדיו הוא עוד שלב שבו האתר מנסה לגוון במתן שירותים נוספים לקהילת הגולשים בישראל. תפעול תחנת הרדיו דורש משאבים וזמן אבל מנהלי התחנה שמחים שיש להם אפשרות לשדר מוזיקה שהרבה אנשים אוהבים וגם לקבל פידבקים על העבודה שהם משקיעים ברדיו. כמובן שכל זה לא היה קורה בלי הצוות הנהדר של האתר שעוזר ותורם מזמנו וגם מפיק הנאה מעצם שידורי הרדיו. אז בלי הרבה מילים אתם מוזמנים להאזין ולשתף חברים באמצעות כפתור הלייק שליד התחנה.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי