רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצ גלי צהל כאן ב כאן גימל כאן 88 רדיו גלי ישראל רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו תל אביב 102FM רדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו קול יזרעאל


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו קול יזרעאל

רדיו קול יזרעאל, אשר שייך למכללה האקדמית עמק יזרעאל, שייך לז'אנר תחנות הרדיו הסטודנטיאליות, המועברות על ידי מגוון של אוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ.

מכללת עמק יזרעאל, אשר הוקמה בשנים האחרונות, צברה תאוצה לא קטנה בעת האחרונה, וזאת בעקבות רמת הלימודים הגבוהה שהיא מציע לסטודנטים הלומדים בה, כמו גם ההוויה החברתית- סטודנטיאלית, היחס החם, אפשרויות הקידום, וההתנדבות החברתית.

במכללת עמק יזרעאל, לא רק שניתן דגש על עשייה חברתית ומוקמות מגוון רחב של תנועות בתוך המכללה לשם קידום התנדבות זו, הרי שהמכללה שמה דגש על דברים נוספים, גם בתחום החינוך- במכללה פועלים מגוון רחב יחסית של גופי מחקר, המאפשרים לסטודנטים למצות את פוטנציאל ההשכלה שלהם למקסימום ולשאוף להתקדם בנושאים הנלמדים.

כיאה למכללה ברמה שכזו, הרי שגם תחנת הרדיו שבבעלותה מצאה דרך מקורית במיוחד להעביר את שידוריה. תחנת "רדיו קול יזרעאל", אשר ניתן לראות בשמה מחווה הן לרדיו קול ישראל האגדי, והן לעמק יזרעאל שכבודו במקומו מונח, היא בין תחנות הרדיו הסטודנטיאליות היחידות אשר עורכות מצעדי שירים, והופעות חיות אשר ניתן לצפות בהן באתר התחנה.

אז מי שמעוניין להאזין ל"מצעד היזרעאלי" בפעם הבאה שישודר, אך אינו נמצא בקרבת המכללה כדי להאזין לתדר 106 FM, יוכל תמיד לפנות לעזרה לאתר הרדיו הישראלי.

אתר הרדיו הישראלי, אשר מציע מזה זמן מה מגוון רחב של תחנות רדיו ישראליות להאזנה ישירה דרך האינטרנט, ובכלל זה כל תחנות הרדיו הפופולאריות בישראל, כמו גם הרדיו הדתי, רדיו המזרחית, ורדיו החדשות, התחדש לאחרונה בקטגוריית רדיו הסטודנטים, הכוללת מגוון רחב של תחנות רדיו השייכות לאוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ- פשוט היכנסו לאתר, בחרו את הקטגוריה הרצויה והתחנה המבוקשת, לחצו מספר קליקים פשוטים- והתחילו להאזין.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי