רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: כאן קול המוסיקה


האתר פועל ברשיון


אודות כאן קול המוסיקה

תחנת רדיו כאן קול המוסיקה היא התחנה הישראלית היחידה המשדרת בעיקר מוסיקה קלאסית ומוסיקה אמנותית. אם אתם מאזינים קבועים של מוסיקה קלאסית ולא יכולים בלי לפתוח את היום עם הסימפוניה התשיעית של בטהובן ולסיים אותו עם יצירה של שופן, כאן קול המוסיקה הוא הבית שלכם.

שידורי כאן קול המוסיקה נפתחים בכל בוקר במהדורת חדשות וב"שעון מוסיקלי" - תוכנית המשדרת פרקי מוסיקה מוכרים לצד ציון השעה ומצב התנועה בכבישים.

תחנת רדיו כאן קול המוסיקה שמה לה למטרה להרחיב את הידע אודות מוסיקה קלאסית, ובין תוכניותיה תוכלו למצוא את "הקונצרט שלי", "אמנות השיר" ותוכניות נוספות הדנות בחייהם של מלחינים וביצירותיהם. כמו כן, מקדיש כאן קול המוסיקה תוכנית לקידום וחשיפת מלחינים ומוסיקאים ישראליים.

עורכי כאן קול המוסיקה יוצרים תקדימים בסצנת המוסיקה הקלאסית ומרכיבים תכניות חדשות ומרעננות: מימי הביניים, דרך הקלאסיקה והרומנטיקה, ועד מוסיקה בת זמננו.

התדרים של רדיו קול המוסיקה: 94.4FM בתל אביב והסביבה; 91.3FM בירושלים והמרכז; 95.7FM בצפון וגליל עליון; 98.5FM בצפת; 100.2FM בחיפה והסביבה; 95.2FM בבית שאן; 90.2FM בבאר שבע והסביבה; 87.6FM בנגב וצפון הנגב; 97FM באילת; 92.4FM בערבה.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי