רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו עידן תשובה


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו עידן תשובה

תחנת רדיו עידן התשובה היא תחנת רדיו יחסית חדשה, אשר נולדה מקבוצת "עידן המזרח". בתחנת רדיו זו ניתן להאזין למוסיקת "נשמה" ולמוסיקת קודש במשך כל שעות היממה- וזה הייחודי שבה.

יחד עם תחנות רדיו רבות נוספות שהחלו להגיח לאוויר העולם בשנים האחרונות, תחנת רדיו עידן התשובה משתייכת גם היא לז'אנר הרדיו הדתי. הז'אנר נועד עבור מי שמתעניין בדת, רוצה לשמוע עדכונים מהדת, ואוהב את המוזיקה הדתית ומוזיקת הקודש.

ברדיו עידן התשובה ניתן כאמור גם להאזין למוזיקה מהעולם הדתי וגם, בין השאר, לשמוע הרצאות מהעולם הדתי, של טובי המרצים בתחום.

לאחרונה התווספה תחנת הרדיו עידן התשובה אל מגוון רחב של תחנות רדיו המשודרות באתר הרדיו הישראלי. באתר המדובר, המציע לקהל הרחב את האפשרות להאזין לתחנות רדיו פופולאריות על ידי לחיצת כפתור קלה באינטרנט, ניתן למצוא רבות מתחנות הרדיו המוכרות ביותר בארץ: גלגל"ץ, גלי צה"ל, רשת ג', רשת ב', רשת א' ועוד ועוד.

לאחרונה, נוספה לאתר קטגוריית הרדיו הדתי, ויחד עם תחנות נוספות כמו: רדיו ברסלב, ערוץ 7 ורדיו 2000, מציע האתר את האפשרות להאזין גם לתחנת רדיו עידן התשובה.

הוראות ההפעלה עבור המאזין המסוקרן הן פשוטות ביותר, וכדלקמן: ראשית כל, יש להיכנס לאתר האינטרנט של הרדיו הישראלי. שנית כל, יש ללחוץ על הקישור המוביל לתחנת הרדיו עידן התשובה, אשר מופיע תחת קטגוריית הרדיו הדתי- בדף הבית של האתר. מיד לאחר הלחיצה יתחיל השידור הישיר של התחנה שנבחרה- האזנה נעימה!

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי