רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו עידן המזרח


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו עידן המזרח

רדיו עידן המזרח - גם אתם כנראה מכירים אותו, אם גם אתם משתייכים לאוהבי ז'אנר שירי המזרחית שמימדיו תפחו פי כמה רמות בשנים האחרונות. ז'אנר המזרחית, אשר כה טיפח את זמריו, מלחיניו ומשורריו, היה מעט מקופח עד אשר לא הגיע למעמד שווה בשנים האחרונות, כאשר החלו להיפתח תחנות רדיו הנושאות את הז'אנר כולו על כתפיהן ומטרתן היחידה היא לקדמו במדינתנו הקטנטונת.

אחת מתחנות רדיו אלה היא תחנת רדיו עידן המזרח, אשר נפתחה בשנת 2004, ומאז חוותה הצלחה מסחררת. תחנת הרדיו המדוברת מצהירה על עצמה, כאמור, שמטרתה היחידה היא קידום ז'אנר המזרחית בארץ. ובכן- היא מצליחה, ובגדול.

אולם רדיו עידן המזרח הוא לא התחנה היחידה שבתחום, אבל בהחלט יש לומר שניתן לה מקום של כבוד כאחת מהתחנות הראשונות שנפתחו ככבוד לז'אנר.

באתר האינטרנט של תחנת רדיו עידן המזרח אפשר לקרוא על עדכונים חמים מהשוק, ועל זמרים חדשים וישנים שהוציאו שירים חדשים, על אקטואליה בנושא המזרחית, וכמובן- להאזין לתחנה דרך האתר.

יש לציין, אולם, שזו בהחלט אינה הדרך היחידה להאזין לתחנה האהובה. אתר הרדיו הישראלי, הידוע כמציע מגוון רחב של תחנות רדיו פופולאריות בארץ להאזנה ישירה (חלק מהתחנות: גלגל"ץ, גלי צה"ל, רשת ג', רשת ב', רשת א', רדיוס, אקו 99 ועוד ועוד), התחדש לאחרונה עם קטגוריית המזרחית הכל כך נחוצה, ומציע, בין השאר, אפשרות להאזנה גם לתחנת רדיו עידן המזרח.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר הרדיו הישראלי, לבחור בקטגוריה הרצויה- קטגוריית המזרחית, וללחוץ מיידית על הקישור לתחנת רדיו עידן המזרח. הקישור מיד יפעיל את השידור החי, הישיר, הרציף, וללא התקלות, של רדיו עידן המזרח, ותוכלו להנות מהאזנה ברקע למוסיקה אהובה.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי