רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: חגיגה מזרחית


האתר פועל ברשיון


אודות חגיגה מזרחית

רדיו חגיגה מזרחית הוא אחת מתחנות הרדיו המוכרות בהיותן מקושרות לז'אנר המזרחית ההולך ותופח מימדים בשנים האחרונות בישראל. אין אדם אחד שאינו מכיר את הז'אנר המדובר, זה שטיפח זמרים כמו אייל גולן, משה פרץ, דודו אהרון ועוד רבים וטובים, וכמובן את המשורר יוסי גיספן.

בעקבות ההצלחה המסחררת שחווה הז'אנר בתקופה האחרונה, החלו, לא בכדי, להיפתח תחנות רדיו המשדרות ללא הפסקה שירים המשוייכים לז'אנר המזרחית. אחת מתחנות רדיו אלה היא תחנת "רדיו חגיגה מזרחית".

בתחנת הרדיו חגיגה מזרחית יש אהבה רבה לשירי המזרחית בארץ, ובמיוחד לזמרים המתחילים, אשר עוד בתחילת דרכם, ומעוניינים להשמיע קולם ולנסות למצוא את מקומם בין כל זמרי המזרחית הפופולאריים בני ימינו.

אז אם גם אתם אוהבים להתעדכן במוסיקה, להישאר עם היד על הדופק בקשר לנושאים החדשים שצצים היום, ולשמוע שירים חדשים, וזמרים חדשים- כנראה שתמצאו מקום נוח וטוב בתחנת הרדיו המדוברת. ולא זאת ועוד שבתחנה זו אפשר, כמו בימים הטובים בעבר, להתקשר, למסור ד"שים, למסור אהבה לאמא ולחברה, ולפטפט קצת בשידור חי.

אז אם כל זה מפתה אתכם אבל אתם לא יודעים היכן למצוא את תחנת הרדיו המדוברת, אז הרי לכם חידוש נוסף. באתר הרדיו הישראלי, אשר מציע לקהל גולשיו מגוון רחב של תחנות רדיו להאזנה ישירה, ובין השאר תחנות רדיו מהפופולאריות ביותר בארץ כיום, התחדש עם קטגוריה חדשה של הרדיו המזרחי.

בקטגוריה המדוברת ניתן למצוא את מגוון תחנות הרדיו המזרחי הפופולאריות כיום: עידן המזרח, רדיו מנטה, נושמים מזרחית, רדיו גל, רדיו פאן, וכמובן- רדיו חגיגה מזרחית.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר, להבחין בקטגוריה המדוברת, וללחוץ על הקישור של תחנת הרדיו- מה שיוביל אתכם ישירות להאזנה ישירה, רציפה ומהנה במיוחד בתחנת הרדיו חגיגה מזרחית.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי