רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצ גלי צהל כאן ב כאן גימל כאן 88 רדיו גלי ישראל רדיו אקו 99FM רדיוס 100FM רדיו תל אביב 102FM רדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו קול הגליל העליון


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו קול הגליל העליון

רדיו קול הגליל העליון הוא תחנת רדיו המשדרת בחסות המועצה האיזורית גליל עליון, והוקמה בשנים האחרונות בעקבות ביקוש תושבי הגליל לעדכונים שוטפים אודות המועצה.

המועצה האיזורית גליל עליון התפתחה מאוד בשנים האחרונות, ובמיוחד לאחר הקמת "המועצה לפיתוח הנגב והגליל". כיום, ניתן במועצת הגליל העליון למצוא את כל מבוקשכם: השכלה בסיסית, תיכונית וגבוהה, פעילויות תרבות ופנאי, גופי חברה וקהילה, גופי תעסוקה, קריירה ויזמות, גופים לפיתוח הסביבה והגנת הסביבה ועוד ועוד.

כמו כן, המועצה האיזורית גליל עליון הקימה גוף מיוחד העוזר למבקשים לעבור למועצה ממקום מגורים אחר בארץ. העזרה כוללת מציאת מקום מגורים, עזרה במציאת עבודה, שירותים התחלתיים בסיסיים- קשר התחלתי עם המועצה ועוד.

ובכן, כיאה למועצה כה מתפתחת, ירוקה ומזמינה, הרי טוב שהוקמה תחנת רדיו המעדכנת עדכונים שוטפים אודותיה, לטובת קהל התושבים הרב. בתחנת הרדיו ניתן להאזין למוסיקה פופולארית בת ימינו, כמו גם לתוכניות חדשותיות ואקטואליות, תוכניות דיבור ובידור, תוכניות ספורט, ועוד ועוד.

את תחנת הרדיו ניתן לקלוט בתדר 105.3 FM, אולם- מי שאינו נמצא בצפון בעת ההאזנה עשוי לחוות בעיות בהאזנה לתדר זה. אי לכך, ניתן תמיד לפנות לעזרה לאתר הרדיו הישראלי.

אתר הרדיו הישראלי, אשר מטרתו קידום תחנות הרדיו הישראליות בארץ, מציע לקהל גולשיו את האפשרות להאזנה ישירה למגוון רחב של תחנות רדיו ישראליות, איזוריות, ועל פי נושאים וקטגוריות. כך, לדוג', ניתן למצוא באתר את תחנות הרדיו המוכרות, כגון: גלגל"צ, גלי צה"ל, רדיוס, ואקו 99. אולם, ניתן למצוא בו גם תחנות רדיו מזרחית, תחנות רדיו דתי, תחנות רדיו סטודנטיאלי, ובין השאר- גם את תחנת הרדיו קול גליל עליון.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור בתחנת הרדיו הרצויה- ללחוץ על הקישור המוביל אליה, ולהנות מהאזנה ישירה ורציפה, בלי קשר למקום בו נמצאים.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי