רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: רדיו אקו 99FM


האתר פועל ברשיון


אודות רדיו אקו 99FM

תחנת רדיו אקו 99 היא תחנה מאוד מוכרת בישראל, ואין כמעט אדם אחד אשר לא האזין לה לפחות פעם אחת (ונהנה מאוד). התחנה החלה לפעול עוד לפני שנת 2000, אולם שמה הנוכחי ניתן לה רק בשנת 2007, לאחר שאחוזים רבים מהתחנה נקנו על ידי ארקדי גאידמק.

התחנה מוכרת כתחנה עם מוזיקה פופולארית, אשר פונה לכלל הציבור ולא רק לציבור הצעיר יותר, היא עממית, וניתן לשמוע בה כמעט את כל סוגי המוזיקה הפופולאריים בהווה. אולם, התחנה לא משדרת רק תכני מוזיקה, ויש בה גם תוכניות דיבור, כגון תוכניות ספורט, תוכניות אקטואליה, תוכניות בידור, תוכניות בוקר, ערב ולילה ועוד ועוד.

כיום, התחנה משדרת בעיקר באיזור המרכז והשרון, וניתן כאמור להקשיב לה בכל שעות היממה ותמיד לצפות להאזין לתוכן אקטואלי, מהנה ומעניין. החל מתוכנית הבוקר עם טל ואביעד, וכלה במבזקי כלכלה וחדשות בכל כמה שעות במהלך היום. מיותר כמובן לציין שהמוזיקה היא מצוינת, וכל אחד ימצא משהו מהמוזיקה שהוא אוהב בתחנה.

חסרונה היחיד אולי של התחנה הוא העובדה שהיא איננה פעילה כל כך באיזורים הצפוניים והדרומיים יותר של הארץ. כלומר- כמעט ולא ניתן לקלוט אותה ברדיו באיזורים אלה. אולם, גם לכך נמצא פיתרון. אתר הרדיו הישראלי, אשר מציע מגוון רחב של תחנות רדיו לשמיעה חיה דרך האינטרנט (וללא חשיבות למיקום בו המאזין נמצא), מציעה החל מהימים האחרונים גם את תחנת רדיו אקו 99.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר הרדיו הישראלי, לבחור את התחנה המבוקשת- במקרה שלנו, רדיו אקו 99, ללחוץ על הקישור המתאים, ולהתחיל להאזין בהנאה, לשידור איכותי, ללא תקלות ועם הנאה המובטחת מההאזנה לתחנה נהדרת כמו אקו 99 FM.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי