רדיו fm1 - תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט


רדיו fm1
גלגלצכאן 88גלי ישראלכאן ברדיו דרוםכאן גימלאקו 99FMרדיוס 100FMרדיו תל אביב 102FMרדיו ללא הפסקה 103FM

מנגן עכשיו: הרדיו הבינתחומי הרצליה


האתר פועל ברשיון


אודות הרדיו הבינתחומי הרצליה

הרדיו הבינתחומי הרצליה, הוא חלק מרשת תחנות הרדיו שמפעילות האוניברסיטאות והמכללות בישראל. המיוחד בתחנת הרדיו הבינתחומי הרצליה הוא שלא רק שהיא נבחרה לתחנת הרדיו היפה ביותר בישראל (ולא רק מבין תחנות הרדיו של האוניברסיטאות והמכללות- אלא כל תחנות הרדיו בישראל), אלא שהיא גם מאפשרת לכל הסטודנטים הלומדים במרכז הבינתחומי הרצליה להשתתף בעריכת התוכניות, בשידורי התוכניות ובהפקתן, וזאת בניגוד למקומות אחרים המאפשרים רק לתלמידי תארים בתקשורת לעשות זאת.

המרכז הבינתחומי הרצליה הוקם בשנת 1994, על ידי פרופסור אוריאל רייכמן, נשיא המכללה, במטרה לקדם את החינוך הפרטי בישראל, במטרה לפעול לקידום הגיבוש הבין- תחומי בין המקצועות השונים, לפיתוח המדע, הטכנולוגיה, המצוינות והמקצועיות ולהקנות לסטודנטים במרכז ערכים, כמו גם השכלה פורמלית.

כיום, המרכז הבינתחומי נבחר למקום הראשון ברמת לימוד התואר במשפטים, ובאחד המקומות הראשונים בסקר המביע את שביעות רצון הסטודנטים בו, כמו גם את רצונם של סטודנטים אחרים להגיע וללמוד במרכז.

אם כן, לא בכדי, שהמרכז מנהל באותה מצוינות את תחנת הרדיו האוניברסיטאית שלו. בתחנת הרדיו של המרכז הבינתחומי ניתן להאזין למגוון רחב של תוכניות בנושאי בידור, ספורט, אקטואליה, מערכונים, כלכלה ועוד ועוד. כמו כן, ניתן להאזין בה למוסיקה פופולארית, על פי תוכניות במגוון רחב של סוגים, להישאר מעודכנים בעזרת עדכוני החדשות שמושמעים בה מדי שעה, ולהנות מהומור סטודנטיאלי בריא.

מי שלא נמצא בתחום הקליטה של תחנת הרדיו של הבינתחומי הרצליה, ובכל זאת רוצה להישאר מעודכן, מוזמן להשתמש באתר האינטרנט של הרדיו הישראלי, אשר התחדש לאחרונה עם קטגוריית "רדיו סטודנטים", ומאפשר להאזין למגוון תחנות רדיו של האוניברסיטאות והמכללות בארץ, ובכללן גם תחנת הרדיו של המרכז הבינתחומי הרצליה.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור בתחנה הרצויה ולהתחיל להאזין.

© כל הזכויות שמורות לאתר fm1.co.il רדיו fm1 - אתר תחנות רדיו בשידור חי באינטרנט כולל תחנות רדיו בישראל בשידור חי